Kurumsal

FrigoFrik Taşımacılık Tic. A.Ş. olarak soğuk zincir lojistiğinde 15 yıllık birikim ve tecrübesiyle üstün müşteri memnuniyetini hedefleyerek düşük maliyet ile üstün kalite seviyesine ulaşmayı amaçlamaktayız. FrigoFrik Taşımacılık sektöründe sagladığı yüksek müşteri memnuniyetini, üstlendiği görevin her aşmasında uyguladiğı güvenilir, doğru, hızlı, süreklilik, şefaf ve ekonomik iş yapma prensibi ile çalışmayı kendine bir misyon edinmiştir.

Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosuyla özel olarak geliştirdiği esnek yapısı ile başarılarına başarı katmaktadır. Ayrica güçlü araç filosu ve ekipman donanımı ile müşteri ihtiyaçlarina cevap vermektedir..

Türkiye geneli yaş sebze ve meyve, süs bitkileri, donmuş gıda ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri, ilaç ve ilaç ham maddeleri, su ürünleri, dondurma, mantar, tavuk, ciçek, çikolota gibi ısı kontrolu gerektiren taşıma işlemini itina ile yapmaktadır.

FrigoFrik Taşımacılık olarak soğuk tedarik zincirinde uzman kadromuzla sizlere güvenli yüksek kalite, düşük maliyet ile hizmet vermeye devam edeceğiz.